Apie mus

Šiais metais švenčiame 20-ąjį bendrovės gimtadienį!

Per šiuos metus užaugome, sustiprėjome ir įgijome daug partnerių tiek tiekėjų, tiek klientų pusėje.

Pradėję veiklą nuo  prekybos ryžiais, šiandien savo klientams siūlome visų  rūšių ryžių, kruopų, dribsnių asortimentą.

Startavę Lietuvos rinkoje šiai dienai mūsų produktai turi savo pirkėjus Pabaltijo šalyse, Lenkijoje, Vokietijoje, Rusijoje, JAV, Kanadoje, Airijoje, Didžiojoje Britanijoje, Libane, Olandijoje, Švedijoje, Vengrijoje, Prancūzijoje, Norvegijoje.

Siekdami neapvilti ir įtikti savo produktų vartotojams kuriame naujus produktus, kurie būtų greitai ir patogiai paruošiami.Misija
Mūsų tikslas – aprūpinti Rytų ir Vidurio Europos gyventojus kokybiškais produktais, leidžiančiais rinktis sveiką mitybą ir sveiką gyvenimo būdą.
Įmonės istorija

1997 metais gimus idėjai pradėti prekybą Lietuvos ūkininkų užaugintomis kruopomis buvo įkurta UAB „Galinta ir partneriai“. Mūsų įmonė specializuojasi gamybos, fasavimo ir birių maisto produktų pardavimo srityse. UAB „Galinta ir partneriai“ - viena didžiausių grikių bei dribsnių gamintojų Baltijos šalyse. Mūsų produktus vertina ne tik Lietuvos, kaimyninių šalių vartotojai, bet taip pat gero maisto kokybę vertinantys gyventojai už Atlanto vandenyno.

Bendrovė nuolatos ieško būdų ir piemonių, kaip didinti veiklos efektyvumą racionaliai panaudojant turimus pajėgumus bei visas savo darbuotojų žinias ir profesionalumą. UAB „Galinta ir partneriai“ nuolat investuoja į įrangą ir darbuotojų kvalifikaciją keliančius kursus, bei seminarus. Siekiame, kad mūsų teikiami produktai būtų gaminami pagal naujausias technologijas.

Lietuvoje lyderiaujame birių maisto produktų platintojų mažmeniniame, didmeniniame ir "Horeca" sektoriuose. Stengiamės išlaikyti šias pozicijas didindami pardavimo rodiklius ir gerindami produktų kokybę.

Verslo šakos

Birių maisto produktų fasavimas

Šiuolaikiškas  fasavimo cechas Kaune fasuoja iki 3 mln. pakuočių per mėnesį.

Grikių kruopų gamyba

Varėnoje veikiantis filialas „Galintos grūdai“  yra viena didžiausių ir moderniausių grikių gamyklų visame Pabaltijo regione bei Vakarų Europoje. Mūsų gamybos pajėgumai siekia 1 000 tonų grikių kruopų per mėnesį.

Dribsnių gamyba

Filiale UAB „Galintos grūdai“ gaminami aukščiausios kokybės avižiniai, kvietiniai, miežiniai, ruginiai, sorų ir kitų rūšių grūdų dribsniai.

Prekyba biriais maisto produktais

Užsiimame didmenine ryžių, grikių ir kitų grūdinių kultūrų fasuotų ir nefasuotų produktų prekyba. Vykdome ją Pabaltijo šalyse, Vakarų Europoje, JAV, Kanadoje ir kitose šalyse. Mūsų įmonės produkcijos galite rasti didžiausiuose šalies ir užsienio prekybos tinkluose (parduotuvėse „Maxima“ „Iki“, „Rimi“, „Norfa“, „Aibė“ ir kt.).

Grūdų supirkimas ir saugojimas

Superkame ir saugome grūdus.

Logistikos paslaugos

Turime 8 vilkikus su puspriekabėmis  (6 puspriekabės tentinės, 2 puspriekabės savivartės). Krovinius vežame ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Prekybos vietos

Mūsų įmonės produkcijos galite įsigyti didžiausių šalies prekybos tinklų parduotuvėse :

„Aibė“, www.aibe.lt

"AVS prekyba", www.gruste.lt

"Vynoteka", www.vynoteka"

„Iki“, www.iki.lt

KOOPS, www.kauno-koopdi.com

"Lidl", www.lidl.lt

"Lupra", www.pckubas.lt

„Maxima“, www.maxima.lt

„Norfa“, www.norfa.lt

„Rimi“, www.rimi.lt

"Sanitex", www.sanitex.eu

internetinėse parduotuvėse:

www.barbora.lt

www.zzz.lt

didžiausių užsienio prekybos tinklų parduotuvėse :

„Maxima LV“, www.maxima.lv

"Maxima EE", www.maxima.ee

"Rimi LV", www.rimi.lv

"Rimi EE", www.rimi.ee

"Sanitex LV", www.sanitex.lv

"Sanitex EE", www.sanitex.ee

"Selver", www.selver.ee

"Mego LV", www.baltstor.lv

 

 

Aukšta kokybė, ilgametės tradicijos, lojalumas, stabilumas ir sveikas gyvenimo būdas